Rozkład jazdy autobusów na trasie:

WARSZAWA - PŁOCK - BYDGOSZCZ - PIŁA - HANNOVER - DORTMUND - DÜSSELDORF

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 825

DE: 0049 177 745 3729
DE: 0049 163 332 5591

Wyjazdy z Polski
pon.-pt.
Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazd do Polski
14:40 WARSZAWA Dw. Zach PKS, Al. Jerozolimskie 144 09:30
16:30 PŁOCK PKS przy PKP, ul Dworcowa 46 08:00
17:40 WŁOCŁAWEK STACJA BP, ul Okrzei 70 vis a vis PKP/PKS 07:00
18:35 TORUŃ PKS, ul. Dąbrowskiego 8, stan. 12 06:00
15:55 Olsztyn PKS, Pl. Konstytucji 3 Maja 2a 09:15
16:40 Ostróda PKS ul. Słowackiego 1 08:40
17:20 Iława PKS ul. Dworcowa 1 08:05
18:25 Grudziądz Dw. PKP, stan. Autokarów międzynarod. 07:05
18:55 Świecie PKS, ul. Wojska Polskiego 90, stan. 9 06:35
19:45 BYDGOSZCZ PKS, ul. Jagiellońska 58, stan. 16-19 05:00
21:15 PIŁA PKP Zygmunta I Starego 1 (przy galerii VIVO) 03:30
21:45 WAŁCZ PKS, ul. Kolejowa 27 03:00
23:20 STARGARD SZCZECIŃSKI PKS, ul.Szczecińska 9 01:30
23:59 SZCZECIN PKP ul.Kolumba 2 01:00
00:15 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
04:30 BRAUNSCHWEIG ZOB Pavillon, Berliner Platz 20:20
05:30 HANNOVER ZOB, Rundestras. 12 19:25
07:00 BIELEFELD Busbahnhof, Bielefeld-Brackwede, Eisenbahnstr. 42 17:30
08:10 HAMM Busbahnhof str. zachodnia Hbf przy Unionstr. 16:10
08:50 DORTMUND ZOB, Steinstrasse 54 15:20
09:25 BOCHUM Wittenerstr. Pod wiaduktem 14:30
09:50 ESSEN HBF/ Freiheit Fernreisebusbahnhof, Südseite 14:05
10:30 DUISBURG Mercatorstr. 74-94 (obok Intercity Hotel) 13:30
11:00 DUSSELDORF Przystanek autobusów dalekobieżnych przy Worringerstr. 140 13:00
Wyjazdy z Niemiec
pon.-pt., nd.

- połączenie antenowe

- możliwe przesiadki