Rozkład jazdy autobusów na trasie:

RADOM - WARSZAWA - ŁÓDŹ - POZNAŃ - HANNOVER - DORTMUND - DÜSSELDORF

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 827

DE: 0049 177 745 3729
DE: 0049 163 332 5591

Wyjazdy z Polski
pn., śr., pt.
Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazd do Polski
13:10 RADOM Parking przy hotelu Gromada, ul. Narutowicza 9 10:40
13:40 BIAŁOBRZEGI Dworzec autobusowy, ul. Poświętna 3 10:10
14:05 GRÓJEC Dworzec autobusowy, ul. Laskowa 1 09:45
14:45 WARSZAWA Dw. PKS, ul. Al. Jerozolimskie 144 09:00
17:35 ŁÓDŹ Kaliska Dworzec PKP ul.Karolewska 55 06:10
18:05 KALISZ Dw. PKS, ul. Podmiejska 2a 05:25
18:55 KOŁO Dw. PKS, ul. Toruńska 70 04:55
19:20 KONIN Terminal Międzynarodowych Przewozów Autokarowych, ul. Kolejowa 1 04:25
21:15 POZNAŃ Przystanek PKS przy Galerii Avenida (City Center), ul. S. Matyi 2 03:45
23:15 GORZÓW WLKP. Dw. PKS, ul. Dworcowa 10 01:30
00:15 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
04:30 BRAUNSCHWEIG ZOB Pavillon, Berliner Platz 20:20
05:30 HANNOVER ZOB, Rundestras. 12 19:25
07:00 BIELEFELD Busbahnhof, Bielefeld-Brackwede, Eisenbahnstr. 42 17:30
08:10 HAMM Busbahnhof str. zachodnia Hbf przy Unionstr. 16:10
08:50 DORTMUND ZOB, Steinstrasse 54 15:20
09:25 BOCHUM Wittenerstr. Pod wiaduktem 14:30
09:50 ESSEN HBF/ Freiheit Fernreisebusbahnhof, Südseite 14:05
10:30 DUISBURG Mercatorstr. 74-94 (obok Intercity Hotel) 13:30
11:00 DUSSELDORF Przystanek autobusów dalekobieżnych przy Worringerstr. 140 13:00
Wyjazdy z Niemiec
wt., czw., ndz.

- połączenie antenowe

- możliwe przesiadki