Rozkład jazdy autobusów na trasie:

WARSZAWA - PŁOCK - BYDGOSZCZ - PIŁA - HAMBURG - BREMEN - BREMERHAVEN - AMSTERDAM

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 825

DE: 0049 163 332 5592
DE: 0049 163 332 5598 (Oldenburg - Amsterdam)

Wyjazdy z Polski
pon.-pt.
Wyjazdy z Polski
ndz.
Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazd do Polski
14:40 07:00 WARSZAWA Dw. Zach PKS, Al. Jerozolimskie 144 09:30
16:30 08:50 PŁOCK PKS przy PKP, ul Dworcowa 46 08:00
17:40 10:00 WŁOCŁAWEK STACJA BP, ul Okrzei 70 vis a vis PKP/PKS 07:00
18:35 10:55 TORUŃ PKS, ul. Dąbrowskiego 8, stan. 12 06:00
15:55 08:15 Olsztyn PKS, Pl. Konstytucji 3 Maja 2a 09:15
16:40 09:00 Ostróda PKS ul. Słowackiego 1 08:40
17:20 09:40 Iława PKS ul. Dworcowa 1 08:05
18:25 10:45 Grudziądz Dw. PKP, stan. Autobusów międzynarod. 07:05
18:55 11:15 Świecie PKS, ul. Wojska Polskiego 90, stan. 9 06:35
19:45 12:05 BYDGOSZCZ PKS, ul. Jagiellońska 58, stan. 16-19 05:00
21:15 13:35 PIŁA PKP Zygmunta I Starego 1 (przy galerii VIVO) 03:30
21:45 14:05 WAŁCZ PKS, ul. Kolejowa 27 03:00
23:20 15:40 STARGARD SZCZECIŃSKI PKS, ul.Szczecińska 9 01:30
23:59 16:25 SZCZECIN PKP ul.Kolumba 2 01:00
00:20 16:40 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
02:15 18:35 Berlin ZOB am Funkturm Masurenalle,st. 21 22:30
02:40 19:00 Berlin Schönefeld Terminal Bus und Shuttleparkplatz 22:00
05:20 22:10 HAMBURG ZOB Adenauerallee 20:00
06:45 23:25 Lubeck Beim Retteich 18:50
06:20 22:40 TOSTEDT Kaufhaus BADE 19:00
07:15 23:45 BREMA ZOB Breitenweg 18:00
08:00 00:45 Bremerhaven BUSBAHNHOF -Friedrich-Ebert-Strasse 73 16:45
08:05 OLDENBURG ZOB, st. D 17:00
08:50 LEER ZOB, st 1A 16:15
09:20 Bunde / Winschoten D/NL granica / border 15:45
09:55 GRONINGEN Central Station, Eurolines Bus Stop 15:00
12:25 AMSTERDAM De Ruijterkade 153, od str. kanału, przy kręgielni 13:00
Wyjazdy z Niemiec
pon.-pt., nd.

- połączenie antenowe

- możliwe przesiadki