Rozkład jazdy autobusów na trasie:

RADOM - WARSZAWA - ŁÓDŹ - POZNAŃ - HAMBURG - BREMEN - BREMERHAVEN - AMSTERDAM

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 827

DE: 0049 163 332 5595
DE: 0049 163 332 5598 (Oldenburg - Amsterdam)

Wyjazdy z Polski
pn., śr., pt.
Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazd do Polski
13:10 RADOM Parking przy hotelu Gromada, ul. Narutowicza 9 10:40
13:40 BIAŁOBRZEGI Dworzec autobusowy, ul. Poświętna 3 10:10
14:05 GRÓJEC Dworzec autobusowy, ul. Laskowa 1 09:45
14:45 WARSZAWA Dw. PKS, ul. Al. Jerozolimskie 144 09:00
17:35 ŁÓDŹ Kaliska Dworzec PKP ul.Karolewska 55 06:10
18:05 KALISZ Dw. PKS, ul. Podmiejska 2a 05:25
18:55 KOŁO Dw. PKS, ul. Toruńska 70 04:55
19:20 KONIN Terminal Międzynarodowych Przewozów Autokarowych, ul. Kolejowa 1 04:25
21:15 POZNAŃ Przystanek PKS przy Galerii Avenida (City Center), ul. S. Matyi 2 03:45
23:15 GORZÓW WLKP. Dw. PKS, ul. Dworcowa 10 01:30
00:15 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
00:30 *Świecko Frankfurt/Oder 00:30
02:15 Berlin ZOB am Funkturm Masurenalle,st. 21 22:30
02:40 Berlin Schönefeld Flughafen Berlin- Schonefeld/ Parkplatz P3 22:00
05:20 HAMBURG ZOB Adenauerallee 20:00
06:45 Lubeck Beim Retteich 18:50
06:20 TOSTEDT Kaufhaus BADE 19:00
07:15 BREMA ZOB Breitenweg 18:00
08:00 Bremerhaven BUSBAHNHOF -Friedrich-Ebert-Strasse 73 16:45
08:05 OLDENBURG ZOB, st. D 17:00
08:50 LEER ZOB, st 1A 16:15
09:20 Bunde / Winschoten D/NL granica / border 15:45
09:55 GRONINGEN Central Station, Eurolines Bus Stop 15:00
12:25 AMSTERDAM De Ruijterkade 153, od str. kanału, przy kręgielni 13:00
Wyjazdy z Niemiec
wt., czw., ndz.

- połączenie antenowe

- możliwe przesiadki

* granica alternatywna