Rozkład jazdy autobusów na trasie:

NOWY DWÓR GDAŃSKI - ELBLĄG - GDAŃSK - KOSZALIN - HAMBURG - BREMEN - BREMERHAVEN - AMSTERDAM

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 821
PL: 0048 883 371 822

DE: 0049 163 332 5593
DE: 0049 163 332 5598 (Oldenburg - Amsterdam)

Wyjazdy z Polski
codziennie
Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazd do Polski
14:40 NOWY DWÓR GD PKS,ul.Morska, stan.1 08:40
15:20 ELBLĄG Dw. PKS, Plac Dworcowy 08:00
16:00 MALBORK MZK przy PKP ul.Dworcowa 07:30
16:30 TCZEW PKP, ul. Pomorska, stan. 12 07:00
17:30 GDAŃSK Dw. PKS ul. 3 Maja, stan.10 06:30
18:20 GDYNIA PKS, Pl. Konstytucji 06:00
18:35 RUMIA PKP przy ""Mc Donald`s", ul. Grunwaldzka" 05:45
19:00 WEJHEROWO C.H.Kaszub I Bryg.Panc.Woj.Polsk. 05:30
19:40 LĘBORK PKP, ul. Dworcowa 05:00
17:40 Żukowo PKN ORLEN ul. Gdańska 39A 6:50
18:05 Kartuzy Parking przy Wzgórzu Wolności 6:25
18:35 Kościerzyna PKN Orlen ul. Wojska Polskiego 5:55
19:05 Bytów Przystanek MZK ul. Kochanowskiego 5:30
20:30 SŁUPSK PKP, ul. Kołłątaja 04:00
20:55 SŁAWNO Dworzec PKP 03:40
21:35 KOSZALIN PKS, ul Zwycięstwa, stan. 3 03:00
22:05 KOŁOBRZEG PKP, Aleja Kolejowa 3 03:00
22:10 KARLINO Dw. PKS, ul. Dworcowa 02:40
23:05 NOWOGARD Plac Wolności przy Urzędzie Miasta 02:00
23:25 GOLENIÓW parking przy Villa Park, ul. Wojska Polskiego 101 01:30
23:59 SZCZECIN PKP ul.Kolumba, gł.wejście 01:00
00:20 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
02:15 Berlin ZOB am Funkturm Masurenalle,st. 21 22:30
02:40 Berlin Schönefeld Terminal Bus und Shuttleparkplatz 22:00
05:20 HAMBURG ZOB Adenauerallee 20:00
6:45 Lubeck Beim Retteich 18:50
06:20 TOSTEDT Kaufhaus BADE 19:00
07:15 BREMA ZOB Breitenweg 18:00
08:00 Bremerhaven BUSBAHNHOF -Friedrich-Ebert-Strasse 73 16:45
08:05 OLDENBURG ZOB, st. D 17:00
08:50 LEER ZOB, st 1A 16:15
09:20 Bunde / Winschoten D/NL granica / border 15:45
09:55 GRONINGEN Central Station, Eurolines Bus Stop 15:00
12:25 AMSTERDAM De Ruijterkade 153, od str. kanału, przy kręgielni 13:00
Wyjazdy do Polski
codziennie

- połączenie antenowe

- możliwe przesiadki