Rozkład jazdy autobusów na trasie:

GDAŃSK - STAROGARD GD. - CZŁUCHÓW - WAŁCZ - SZCZECIN - HAMBURG - BREMEN - BREMERHAVEN - AMSTERDAM

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 823

DE: 0049 163 332 5591
DE: 0049 163 332 5598 (Oldenburg - Amsterdam)

Wyjazdy z Polski
codziennie
Wyjazdy z Polski
ndz.
Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazd do Polski
08:30 GDYNIA PKS, Pl. Konstytucji 1 06:00
09:30 GDAŃSK PKS, ul. 3 Maja 12,stan. 10 06:30
10:25 TCZEW PKP, ul. Pomorska 18 ,stan. 12 07:00
18:30 10:50 STAROGARD GD. PKP, ul. Kolejowa 5 05:45
19:15 11:35 CZERSK Parking, ul Kościuszki 1A 05:10
19:40 12:00 CHOJNICE PKP, ul Nad Dworcem 8 04:50
19:55 12:15 CZŁUCHOW PKS, ul Wojska Polskiego 5 04:30
20:45 13:05 JASTROWIE Zajazd Pod Orłem, ul. Kieniewicza 51 04:00
21:15 13:35 PIŁA PKP, Zygmunta I Starego 1 (przy galerii VIVO) 03:30
21:45 14:05 WAŁCZ PKS, ul. Kolejowa 27 03:00
22:45 15:05 RECZ Zajazd Inter Brzoz, ul Promenada 1 02:00
23:20 15:40 STARGARD Szcz. PKS, ul.Szczecińska 9 01:30
23:59 16:25 SZCZECIN PKP ul.Kolumba 2, gł.wejście 01:00
00:20 16:40 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
02:15 18:35 Berlin ZOB am Funkturm Masurenalle,st. 21 22:30
02:40 19:00 Berlin Schönefeld Terminal Bus und Shuttleparkplatz 22:00
05:20 22:10 HAMBURG ZOB Adenauerallee 20:00
06:45 23:25 LUBECK Beim Retteich 18:50
06:20 22:40 TOSTEDT Kaufhaus BADE 19:00
07:15 23:45 BREMA ZOB Breitenweg 18:00
08:00 00:45 Bremerhaven BUSBAHNHOF -Friedrich-Ebert-Strasse 73 16:45
08:05 OLDENBURG ZOB, st. D 17:00
08:50 LEER ZOB, st 1A 16:15
09:20 Bunde / Winschoten D/NL granica / border 15:45
09:55 GRONINGEN Central Station, Eurolines Bus Stop 15:00
12:25 AMSTERDAM De Ruijterkade 153, od str. kanału, przy kręgielni 13:00
Wyjazdy do Polski
codziennie

- połączenie antenowe

- możliwe przesiadki