Rozkład jazdy autobusów na trasie:

CZĘSTOCHOWA - WROCŁAW - ZIELONA GÓRA - HAMBURG - BREMEN - BREMERHAVEN - AMSTERDAM

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 829

DE: 0049 163 332 5594
DE: 0049 163 332 5598 (Oldenburg - Amsterdam)

Wyjazdy z Polski
pon.-pt.
Wyjazdy z Polski
ndz.
Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazd do Polski
14:40 07:10 KIELCE PKS, ul. Czarnowska 12 11:35
15:25 07:55 JĘDRZEJÓW przyst. kom. przy rondzie, Pl. Tadeusza Kościuszki 12 10:55
16:05 08:35 SZCZEKOCINY PKS, ul. Kochanowskiego 1 10:15
16:40 09:10 JANÓW przystanek autobusowy przy Drodze Krajowej 46 09:40
17:10 09:40 CZĘSTOCHOWA PKS, ul. Orzechowskiego, stan. 13 08:40
15:40 08:10 SOSNOWIEC Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 10:15
15:55 08:25 KATOWICE PKS, ul. Skargi 09:50
16:15 08:45 CHORZÓW ul. Katowicka, przy teatrze 09:30
16:35 09:05 BYTOM ul. Korfantego (z tyłu muzeum) 09:10
17:05 09:35 TARNOWSKIE GÓRY PKS, stan. 5 08:40
17:50 10:20 LUBLINIEC PKS, ul. Paderewskiego 11 08:00
18:15 10:45 DOBRODZIEŃ przystanek autobusowy, ul. Solna 1 07:05
18:20 10:50 OLESNO PKS, ul. Sądowa 10 06:55
18:40 11:10 OZIMEK PKS, ul. Kolejowa 1 06:45
19:05 11:35 OPOLE parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois 06:20
20:45 13:15 WROCŁAW PKS, ul. Sucha 1-11 05:00
21:10 13:40 ŚRODA ŚLĄSKA dworzec autobusowy, ul. Legnicka 25 04:20
22:00 14:35 LUBIN przyst. kom. miejskiej, M. Skłodowskiej-Curie/sk. z Kościuszki 03:25
22:15 14:45 POLKOWICE PKS, ul. Młyńska 03:05
23:15 15:30 NOWA SÓL PKS, ul. Towarowa 3 02:25
23:40 16:00 ZIELONA GÓRA PKS, ul. Ułańska 5 02:00
23:55 16:15 KROSNO ODRZAŃSKIE PKS, ul. Ariańska 01:30
00:30 17:00 ŚWIECKO granica / border 00:50
02:25 18:55 BERLIN SCHÖNEFELD Terminal Bus und Shuttleparkplatz 23:45
02:50 19:20 BERLIN ZOB am Funturm Masurenalle, stan. 21 23:25
05:40 22:30 HAMBURG ZOB Adenauerallee 20:00
6:45 Lubeck Beim Retteich 18:50
06:30 23:00 TOSTEDT Kaufhaus BADE 19:00
07:15 00:05 BREMA ZOB Breitenweg 18:00
08:10 01:05 Bremerhaven BUSBAHNHOF -Friedrich-Ebert-Strasse 73 16:45 16:45
08:15 00:45 OLDENBURG ZOB, st. D1 17:00
09:00 01:30 LEER ZOB, st 1A 16:15
09:30 02:00 Bunde / Winschoten D/NL granica / border 15:45
10:05 02:35 GRONINGEN Central Station, Eurolines Bus Stop 15:00
12:35 05:05 AMSTERDAM De Ruijterkade 153, od strony kanału, przy kręgielni 13:00
Wyjazdy do Polski
pon.-pt., ndz.

- połączenie antenowe

- możliwe przesiadki