Rozkład jazdy autobusów na trasie:

NOWY DWÓR GDAŃSKI - ELBLĄG - GDAŃSK - KOSZALIN - HANNOVER - DORTMUND - DÜSSELDORF

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 821
PL: 0048 883 371 822

DE: 0049 177 745 3729
DE: 0049 163 332 5591

Wyjazdy z Polski
codziennie
Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazd do Polski
14:40 NOWY DWÓR GD PKS,ul.Morska, stan.1 08:40
15:20 ELBLĄG Dw. PKS, Plac Dworcowy 08:00
16:00 MALBORK MZK przy PKP ul.Dworcowa 07:30
16:30 TCZEW PKP, ul. Pomorska, stan. 12 07:00
17:30 GDAŃSK Dw. PKS ul. 3 Maja, stan.10 06:30
18:20 GDYNIA PKS, Pl. Konstytucji 06:00
18:35 RUMIA PKP przy "Mc Donald`s", ul. Grunwaldzka 05:45
19:00 WEJHEROWO C.H.Kaszub I Bryg.Panc.Woj.Polsk. 05:30
19:40 LĘBORK PKP, ul. Dworcowa 05:00
17:40 Żukowo PKN ORLEN ul. Gdańska 39A 6:50
18:05 Kartuzy Parking przy Wzgórzu Wolności 6:25
18:35 Kościerzyna PKN Orlen ul. Wojska Polskiego 5:55
19:05 Bytów Przystanek MZK ul. Kochanowskiego 5:30
20:30 SŁUPSK PKP, ul. Kołłątaja 04:00
20:55 SŁAWNO PKS ul. Kolejowa 03:40
21:35 KOSZALIN PKS, ul Zwycięstwa, stan. 3 03:00
22:05 KOŁOBRZEG PKP, Aleja Kolejowa 3 03:00
22:10 KARLINO Dw. PKS, ul. Dworcowa 02:40
23:05 NOWOGARD Plac Wolności przy Urzędzie Miasta 02:00
23:25 GOLENIÓW parking przy Villa Park, ul. Wojska Polskiego 101 01:30
23:59 SZCZECIN PKP ul.Kolumba, gł.wejście 01:00
00:20 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
04:30 BRAUNSCHWEIG ZOB Pavillon, Berliner Platz 20:20
05:30 HANNOVER ZOB, Rundestras. 12 19:25
07:00 BIELEFELD Busbahnhof, Bielefeld-Brackwede, Eisenbahnstr. 42 17:30
08:10 HAMM Busbahnhof str. zachodnia Hbf przy Unionstr. 16:10
08:50 DORTMUND ZOB, Steinstrasse 54 15:20
09:25 BOCHUM Wittenerstr. Pod wiaduktem 14:30
09:50 ESSEN HBF/ Freiheit Fernreisebusbahnhof, Südseite 14:05
10:30 DUISBURG Mercatorstr. 74-94 (obok Intercity Hotel) 13:30
11:00 DUSSELDORF Przystanek autobusów dalekobieżnych przy Worringerstr. 140 13:00
Wyjazdy do Polski
codziennie

- połączenie antenowe

- możliwe przesiadki