Rozkład jazdy autobusów na trasie:

GDAŃSK - STAROGARD GD. - CZŁUCHÓW - WAŁCZ - SZCZECIN- HANNOVER - DORTMUND - DÜSSELDORF

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 823

DE: 0049 177 745 3729
DE: 0049 163 332 5591

Wyjazdy z Polski
codziennie
Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazd do Polski
18:30 STAROGARD GD. PKP, ul. Kolejowa 5 05:45
19:15 CZERSK Parking, ul. Kościuszki 1A 05:10
19:40 CHOJNICE PKP, ul. Nad Dworcem 8 04:50
19:55 CZŁUCHÓW PKS, ul. Wojska Polskiego 5 04:30
20:45 JASTROWIE Zajazd Pod Orłem, ul. Kieniewicza 51 04:00
21:15 PIŁA PKP, Zygmunta I Starego 1 (przy galerii VIVO) 03:30
21:45 WAŁCZ PKS, ul. Kolejowa 27 03:00
22:45 RECZ Zajazd Inter Brzoz, ul. Pormenada 1 02:00
23:20 STARGARD SZCZ. PKS, ul. Szczecińska 9 01:30
23:59 SZCZECIN PKP ul.Kolumba 2, gł.wejście 01:00
00:20 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
04:30 BRAUNSCHWEIG ZOB Pavillon, Berliner Platz 20:20
05:30 HANNOVER ZOB, Rundestras. 12 19:25
07:00 BIELEFELD Busbahnhof, Bielefeld-Brackwede, Eisenbahnstr. 42 17:30
08:10 HAMM Busbahnhof str. zachodnia Hbf przy Unionstr. 16:10
08:50 DORTMUND ZOB, Steinstrasse 54 15:20
09:25 BOCHUM Wittenerstr. Pod wiaduktem 14:30
09:50 ESSEN HBF/ Freiheit Fernreisebusbahnhof, Südseite 14:05
10:30 DUISBURG Mercatorstr. 74-94 (obok Intercity Hotel) 13:30
11:00 DUSSELDORF Przystanek autobusów dalekobieżnych przy Worringerstr. 140 13:00
Wyjazdy do Polski
codziennie

- połączenie antenowe

- możliwe przesiadki