Rozkład jazdy autobusów na trasie:

CZĘSTOCHOWA WROCŁAW HANNOVER DUSSELDORF

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 829

DE: 0049 163 332 5594
DE: 0049 163 332 5598 (Oldenburg - Amsterdam)

Wyjazdy z Polski
pon.-pt.
Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazd do Polski
14:40 KIELCE PKS, ul. Czarnowska 12 11:35
15:25 JĘDRZEJÓW przyst. kom. przy rondzie, Pl. Tadeusza Kościuszki 12 10:55
16:05 SZCZEKOCINY PKS, ul. Kochanowskiego 1 10:15
16:40 JANÓW przystanek autobusowy przy Drodze Krajowej 46 09:40
17:10 CZĘSTOCHOWA PKS, ul. Orzechowskiego, stan. 13 08:40
15:40 SOSNOWIEC Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 10:15
15:55 KATOWICE PKS, ul. Skargi 09:50
16:15 CHORZÓW ul. Katowicka, przy teatrze 09:30
16:35 BYTOM ul. Korfantego (z tyłu muzeum) 09:10
17:05 TARNOWSKIE GÓRY PKS, stan. 5 08:40
17:50 LUBLINIEC PKS, ul. Paderewskiego 11 08:00
18:15 DOBRODZIEŃ przystanek autobusowy, ul. Solna 1 07:05
18:20 OLESNO PKS, ul. Sądowa 10 06:55
18:40 OZIMEK PKS, ul. Kolejowa 1 06:45
19:05 OPOLE parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois 06:20
20:45 WROCŁAW PKS, ul. Sucha 1-11 05:00
22:00 LUBIN przyst. kom. miejskiej, M. Skłodowskiej-Curie/sk. z Kościuszki 03:25
22:15 POLKOWICE PKS, ul. Młyńska 03:05
23:15 NOWA SÓL PKS, ul. Towarowa 3 02:25
23:40 ZIELONA GÓRA PKS, ul. Ułańska 5 02:00
00:30 ŚWIECKO granica / border 00:50
02:25 BERLIN SCHÖNEFELD Terminal Bus und Shuttleparkplatz 23:45
04:30 BRAUNSCHWEIG ZOB Pavillon, Berliner Platz 20:20
05:30 HANNOVER ZOB, Rundestras. 12 19:25
07:00 BIELEFELD Busbahnhof, Bielefeld-Brackwede, Eisenbahnstr. 42 17:30
08:10 HAMM Busbahnhof str. zachodnia Hbf przy Unionstr. 16:10
08:50 DORTMUND ZOB, Steinstrasse 54 15:20
09:25 BOCHUM Wittenerstr. Pod wiaduktem 14:30
09:50 ESSEN HBF/ Freiheit Fernreisebusbahnhof, Südseite 14:05
10:30 DUISBURG Mercatorstr. 74-94 (obok Intercity Hotel) 13:30
11:00 DUSSELDORF Przystanek autobusów dalekobieżnych przy Worringerstr. 140 13:00
Wyjazdy z Niemiec
pon.-pt., nd.

- połączenie antenowe

- możliwe przesiadki