Rozkład jazdy autobusów na trasie:

WARSZAWA - PŁOCK - BYDGOSZCZ - PIŁA - HANNOVER - DORTMUND - DÜSSELDORF

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 825
PL: 0048 883 371 827

DE: 0049 177 745 3729
DE: 0049 163 332 5591

Wyjazdy z Polski
pn.-pt., ndz.
Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazdy do Polski
14:40 WARSZAWA Dw. Zach PKS, Al. Jerozolimskie 144 09:30
16:30 PŁOCK PKS przy PKP, ul Dworcowa 46 08:00
17:40 WŁOCŁAWEK STACJA BP, ul Okrzei 70 vis a vis PKP/PKS 07:00
18:35 TORUŃ PKS, ul. Dąbrowskiego 8, stan. 12 06:00
15:55 Olsztyn PKS, Pl. Konstytucji 3 Maja 2a, stan. 11 09:15
16:40 Ostróda PKS, ul. Słowackiego 1, stan. 9 08:40
17:20 Iława PKS ul. Dworcowa 1 08:05
18:25 Grudziądz Dw. PKP, stan. Autokarów międzynarod. 07:05
18:55 Świecie PKS, ul. Wojska Polskiego 90, stan. 9 06:35
19:45 BYDGOSZCZ PKS, ul. Jagiellońska 58, stan. 16-19 05:00
21:15 PIŁA PKP Zygmunta I Starego 1 (przy Galerii VIVO) 03:30
21:45 WAŁCZ PKS, ul. Kolejowa 27 03:00
23:20 STARGARD SZCZECIŃSKI PKS, ul.Szczecińska 9 01:30
23:59 SZCZECIN PKP ul.Kolumba 2 01:00
00:15 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
05:00 BRAUNSCHWEIG ZOB Pavillon, Berliner Platz 20:20
06:00 HANNOVER ZOB, Rundestras. 12 19:25
07:30 BIELEFELD Busbahnhof, Bielefeld-Brackwede, Eisenbahnstr. 42 17:30
08:40 HAMM Busbahnhof str. zachodnia Hbf przy Unionstr. 16:10
09:20 DORTMUND ZOB, Steinstrasse 54 15:20
09:55 BOCHUM Wittenerstr. Pod wiaduktem 14:30
10:20 ESSEN HBF/ Freiheit Fernreisebusbahnhof, Südseite 14:05
11:00 DUISBURG Mercatorstr. 74-94 (obok Intercity Hotel) 13:30
11:30 DUSSELDORF Przystanek autobusów dalekobieżnych przy Worringerstr. 140 13:00
Przyjazdy do Niemiec Wyjazdy do Polski
pn.-pt., ndz.

połączenie antenowe

możliwe przesiadki