Rozkład jazdy autobusów na trasie:

WARSZAWA - PŁOCK - BYDGOSZCZ - PIŁA - HAMBURG - BREMEN - BREMERHAVEN - AMSTERDAM

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 825
PL: 0048 883 371 827

DE: 0049 163 332 5592
DE: 0049 163 332 5595
DE: 0049 163 332 5598 (Oldenburg - Amsterdam)

Wyjazd z Polski pon – pt, nd Miasto Miejsce odjazdu / przyjazdu Przyjazd do Polski
14:40 WARSZAWA Dw. Zach PKS, Al. Jerozolimskie 144 09:30
16:30 PŁOCK PKS przy PKP, ul Dworcowa 46 08:00
17:40 WŁOCŁAWEK STACJA BP, ul Okrzei 70 vis a vis PKP/PKS 07:00
18:35 TORUŃ PKS, ul. Dąbrowskiego 8, stan. 12 06:00
15:55 OLSZTYN PKS, Pl. Konstytucji 3 Maja 2a, stan. 11 09:15
16:40 OSTRÓDA PKS, ul. Słowackiego 1, stan. 9 08:40
17:20 IŁAWA PKS, ul. Dworcowa 1 08:05
18:25 GRUDZIĄDZ Dw. PKP, stan. Autobusów międzynarod. 07:05
18:55 ŚWIECIE PKS, ul. Wojska Polskiego 90, stan. 9 06:35
19:45 BYDGOSZCZ PKS, ul. Jagiellońska 58, stan. 16-19 05:00
21:15 PIŁA PKP Zygmunta I Starego 1 (przy Galerii VIVO) 03:30
21:45 WAŁCZ PKS, ul. Kolejowa 27 03:00
23:20 STARGARD SZCZECIŃSKI PKS, ul.Szczecińska 9 01:30
23:59 SZCZECIN PKP ul.Kolumba 2 01:00
00:20 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
02:15 Berlin ZOB am Funkturm Masurenalle,st. 55 22:30
02:40 Berlin Schönefeld Parking 'P BUS' przy terminalu B (Busparkplatz) 22:00
05:20 HAMBURG ZOB Adenauerallee 20:00
06:45 Lubeck Beim Retteich 18:40
06:20 TOSTEDT Kaufhaus BADE 19:00
07:15 BREMA ZOB Breitenweg 18:00
08:00 Bremerhaven BUSBAHNHOF -Friedrich-Ebert-Strasse 73 16:45
08:05 OLDENBURG ZOB, st. D 17:00
08:50 LEER ZOB, st 1A 16:15
09:20 Bunde / Winschoten D/NL granica / border 15:45
09:55 GRONINGEN Central Station, Eurolines Bus Stop 15:00
12:25 AMSTERDAM Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein 13:00
Przyjazdy do Niemiec Wyjazdy z Niemiec pon.-pt., nd.

połączenie antenowe

możliwe przesiadki