Rozkład jazdy autobusów na trasie:

GDAŃSK - STAROGARD GD. - CZŁUCHÓW - WAŁCZ - SZCZECIN - HAMBURG - BREMEN - BREMERHAVEN - AMSTERDAM

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 823
PL: 0048 883 371 824

DE: 0049 163 332 5591
DE: 0049 163 332 5598 (Oldenburg - Amsterdam)

Wyjazdy z Polski codziennie Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazdy do Polski
18:30 STAROGARD GD. Parking przy stacji EKOOPAŁ ul.Krasickiego-tymczasowo 05:45
19:15 CZERSK Parking, ul Kościuszki 1A 05:10
19:40 CHOJNICE PKP, ul Nad Dworcem 8 04:50
19:55 CZŁUCHOW PKS, ul Wojska Polskiego 5 04:30
20:45 JASTROWIE Zajazd Pod Orłem, ul. Kieniewicza 51 04:00
21:15 PIŁA PKP, Zygmunta I Starego 1 (przy galerii VIVO) 03:30
21:45 WAŁCZ PKS, ul. Kolejowa 27 03:00
22:45 RECZ Zajazd Inter Brzoz, ul Promenada 1 02:00
23:20 STARGARD Szcz. PKS, ul.Szczecińska 9 01:30
23:59 SZCZECIN PKP ul.Kolumba 2, gł.wejście 01:00
00:20 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
02:15 Berlin ZOB am Funkturm Masurenalle,st. 55 22:30
02:40 Berlin Schönefeld Parking "P BUS" przy terminalu B (Busparkplatz) 22:00
05:20 HAMBURG ZOB Adenauerallee 20:00
06:45 LUBECK Beim Retteich 18:40
06:20 TOSTEDT Kaufhaus BADE 19:00
07:15 BREMA ZOB Breitenweg 18:00
08:00 Bremerhaven BUSBAHNHOF -Friedrich-Ebert-Strasse 73 16:45
08:05 OLDENBURG ZOB, st. D 17:00
08:50 LEER ZOB, st 1A 16:15
09:20 Bunde / Winschoten D/NL granica / border / Grenzen 15:45
09:55 GRONINGEN Central Station, Eurolines Bus Stop 15:00
12:25 AMSTERDAM Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein 13:00
Przyjazdy do Niemiec Wyjazdy do Polski codziennie

połączenie antenowe

możliwe przesiadki