Rozkład jazdy autobusów na trasie:

CZĘSTOCHOWA - WROCŁAW - ZIELONA GÓRA - HAMBURG - BREMEN - BREMERHAVEN - AMSTERDAM

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 829

DE: 0049 163 332 5594
DE: 0049 163 332 5598 (Oldenburg - Amsterdam)

Odjazdy z Polski

Przyjazdy do Polski

  • Wt Śr Cz Pt So Nd Śr Cz Pt So Nd Pn
  • 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 KATOWICE Dworzec PKS, P.Skargi 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
      • 08:30 08:30 08:30 08:30 08:30 08:30 LESKO Plac przy dworcu PKS, ul. Piłsudskiego 50 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00
      • 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00 SANOK Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
      • 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30 09:30 RYMANÓW Stacja BP 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20
      • 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 KROSNO Dw. PKS, ul. Naftowa st. Międzynarodowe 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
      • 10:05 10:05 10:05 10:05 10:05 10:05 KROSNO Przystanek `WAGABUNDA`, Dw. PKP 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
      • 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 JASŁO Dw. PKP, ul. Metzegera 106 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
      • 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10 BIECZ Przystanek MZK / PKS Rynek 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00
      • 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 GORLICE Dawny dworzec kolejowy, ul. Bardiowska 4 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
      • 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 GRYBÓW Przystanek PKS, ul. Topolowa 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
      • 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 NOWY SĄCZ Dworzec PKS, st. 3 lub 4 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
      • 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 LIMANOWA Dw. Autobusowy, st. Nr 1 BT LimaTur 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
      • 09:10 09:10 09:10 09:10 09:10 09:10 JANÓW LUBELSKI Dworzec PKS 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
      • 09:40 09:40 09:40 09:40 09:40 09:40 NISKO Pl. Wolności 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00
      • 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 STALOWA WOLA Dworzec PKS 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
      • 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 TARNOBRZEG Dworzec PKS 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
      • 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 BARANÓW SANDOMIERSKI przyst. Autobusowy ul. Fabryczka/ ul. Krakowska 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50
      • 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 MIELEC Dworzec PKS, przystanek `Wagabunda` 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
      • 10:45 10:45 10:45 RADOM Dworzec PKS, st.19 13:15 13:15
      • 11:30 11:30 11:30 SKARŻYSKO-KAMIENNA Przyst. Międzyn. nr.6, obok Dw. PKP 12:30 12:30
      • 12:15 12:15 12:15 KIELCE Dw. Autobusowy St. Międzynarodowe 12:00 12:00
      • 12:45 12:45 12:45 JĘDRZEJÓW Przystanek kom. miejskiej przy rondzie 11:15 11:15
      • 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 ŻYWIEC Nowy Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00
      • 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 BIELSKO-BIAŁA Dworzec PKS, Dolna płyta, ul. Warszawska 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
      • 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 CZECHOWICE-DZIEDZICE Dworzec Autobusowy, ul. Niepodległości 09:55 09:55 09:55 09:55 09:55 09:55
      • 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 PSZCZYNA Baza BP Globus, ul.Nałkowskiej 17 09:35 09:35 09:35 09:35 09:35 09:35
      • 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00 TYCHY zatoka MPK przy Hotelu Tychy, ul.Jana Pawła II 09:15 09:15 09:15 09:15 09:15 09:15
      • 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 USTROŃ Parking przy supermarkecie POLANA, ul.3 Maja 11:35 11:35 11:35 11:35 11:35 11:35
      • 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 USTROŃ Parking-sklep LIDL, ul.Ludwika Kojzara 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
      • 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 SKOCZÓW Stare Targowisko, ul. P. Stalmacha 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
      • 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 CIESZYN Stacja ORLEN ul. Stawowa 58 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00
      • 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Dworzec PKS, ul.Bożka 10:25 10:25 10:25 10:25 10:25 10:25
      • 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 WODZISŁAW ŚLĄSKI Przystanek aut. Przy Galerii ul. Targowa 10:05 10:05 10:05 10:05 10:05 10:05
      • 14:55 14:55 14:55 14:55 14:55 14:55 ŻORY Dworzec PKS, ul. Meczenników Oświęcimskich 09:50 09:50 09:50 09:50 09:50 09:50
      • 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 RYBNIK Dw. autobusowy ul. Budowlanych 6 09:35 09:35 09:35 09:35 09:35 09:35
      • 15:40 15:40 15:40 15:40 15:40 15:40 RACIBÓRZ Dworzec PKS, ul.Batorego 09:05 09:05 09:05 09:05 09:05 09:05
      • 08:55 08:55 08:55 08:55 08:55 08:55 PRZEMYŚL Przystanek Wagabunda, ul. Czarnieckiego 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
      • 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00 PRZEMYŚL Dworzec PKS 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25
      • 09:40 09:40 09:40 09:40 09:40 09:40 JAROSŁAW Dworzec PKP, przystanek `Wagabunda` 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
      • 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 PRZEWORSK Dworzec PKS 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
      • 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 ŁAŃCUT Stacja Orlen przy drodze nr 4 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
      • 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00 RZESZÓW Dworzec PKP przystanek `Wagabunda` 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00
      • 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 ROPCZYCE Dworzec Autobusowy, stan. B.P. Batory 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
      • 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00 DĘBICA Dworzec PKP/PKS 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
      • 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 PILZNO PL Parking przy barze Taurus 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00
      • 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 TARNÓW Stacja MĄDEL ul. Mostowa 14 11:35 11:35 11:35 11:35 11:35 11:35
      • 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 TARNÓW Dworzec PKS, ul.Dworcowa - stan.miedzynarodowe 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
      • 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 BRZESKO Dworzec PKS 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00
      • 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 BOCHNIA Dworzec PKP, ul. Poniatowskiego 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
      • 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 KRAKÓW Dworzec MDA, ul Bosacka 18 st. G10-G13 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00
      • 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00 CHRZANÓW Stacja paliw Shell, ul. Trzebińska 72 09:15 09:15 09:15 09:15 09:15 09:15
    15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 CHORZÓW Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory 08:50 08:50 08:50 08:50 08:50 08:50
  • 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 CHORZÓW Stacja paliw DTŚ pomiędzy salonami Forda i Toyota 08:40 08:40 08:40 08:40 08:40 08:40
      • 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 TARNOWSKIE GÓRY PKS, stan. 5 08:40 08:40 08:40 08:40 08:40 08:40
    16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 BYTOM Plac Wolskiego 1, stan. przy dw. autob, obok PKP 08:25 08:25 08:25 08:25 08:25 08:25
  • 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 ZABRZE Plac Warszawski 08:10 08:10 08:10 08:10 08:10 08:10
  • 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 GLIWICE Dworzec Międzynarodowy - ul. Pionierów 8 07:50 07:50 07:50 07:50 07:50 07:50
  • 17:25 17:25 17:25 17:25 17:25 17:25 PYSKOWICE Przystanek PKS, Rynek 1 07:40 07:40 07:40 07:40 07:40 07:40
  • 17:35 17:35 17:35 17:35 17:35 17:35 TOSZEK Przystanek PKS, ul. Tarnogórska 07:25 07:25 07:25 07:25 07:25 07:25
  • 17:50 17:50 17:50 17:50 17:50 17:50 STRZELCE OPOLSKIE Motel Leśny 07:15 07:15 07:15 07:15 07:15 07:15
      • 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 CZĘSTOCHOWA Dworzec PKS - al. Wolności 08:50 08:50 08:50 08:50 08:50 08:50
      • 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 LUBLINIEC Dw. PKS Pl. Niepodległości 08:05 08:05 08:05 08:05 08:05 08:05
      • 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 DOBRODZIEŃ Dw. PKS - ul. Solna 07:35 07:35 07:35 07:35 07:35 07:35
    18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 OPOLE Parking przy 1 Maja / Róg ul. S.DUBOIS 06:45 06:45 06:45 06:45 06:45 06:45
  • 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 BRZEG Stacja BP przy zjeździe z autostrady nr 191 (Brzeg/Nysa) 06:00 06:00 06:00 06:00 06:00 06:00
  • 20:00 20:00 20:00 20:00 20:00 20:00 WROCŁAW D.A, Galeria Wroclavia ul. Sucha 1, st. 7 05:30 05:30 05:30 05:30 05:30 05:30
  • 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 LEGNICA Stacja Orlen, ul. Jaworzyńska / ul. Nowodworska 04:20 04:20 04:20 04:20 04:20 04:20
  • 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 LUBIN Przyst. kom. miejskiej, M.Skłodowskiej-Curie/sk. z Kościuszki 04:00 04:00 04:00 04:00 04:00 04:00
  • 22:00 22:00 22:00 22:00 22:00 22:00 POLKOWICE Dw. PKS, ul. Młyńska 03:45 03:45 03:45 03:45 03:45 03:45
  • 22:40 22:40 22:40 22:40 22:40 22:40 NOWA SÓL Dw. PKS, ul. Towarowa 3 02:45 02:45 02:45 02:45 02:45 02:45
  • 23:30 23:30 23:30 23:30 23:30 23:30 ZIELONA GÓRA Dw. PKS, ul. Ułańska 5 02:20 02:20 02:20 02:20 02:20 02:20
  • 23:55 23:55 23:55 23:55 23:55 23:55 KROSNO ODRZANSKIE Dworzec autobusowy, ul. Ariańska 2 02:05 02:05 02:05 02:05 02:05 02:05
  • 01:15 01:15 01:15 01:15 01:15 01:15 BERLIN-SCHONEFELD Parking 'P BUS' przy terminalu B (Busparkplatz) 00:05 00:05 00:05 00:05 00:05 00:05
  • 01:40 01:40 01:40 01:40 01:40 01:40 BERLIN ZOB 23:40 23:40 23:40 23:40 23:40 23:40
  • 05:30 05:30 05:30 05:30 05:30 05:30 HAMBURG ZOB 20:00 20:00 20:00 20:00 20:00 20:00
      • 06:45 06:45 06:45 06:45 06:45 06:45 LUBECK Beim Retteich 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40
  • 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 06:20 TOSTEDT Kaufhaus BADE 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00
  • 07:15 07:15 07:15 07:15 07:15 07:15 BREMA ZOB, Breitenweg 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00
  • 08:15 08:15 08:15 08:15 08:15 08:15 BREMERHAVEN Bismarckstrasse/Frühlingsstrasse, PR Parkplatz w pobliżu Hbf 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45
  • 08:15 08:15 08:15 08:15 08:15 08:15 OLDENBURG ZOB 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00
  • 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00 LEER ZOB st. 1 A 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
  • 10:05 10:05 10:05 10:05 10:05 10:05 GRONINGEN Central Station 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00
  • 12:35 12:35 12:35 12:35 12:35 12:35 AMSTERDAM Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00
  • Śr Cz Pt So Nd Pn Pn Śr Cz Pt So Nd

Przyjazdy do Niemiec

Wyjazdy z Niemiec

połączenie antenowe