Rozkład jazdy autobusów na trasie:

GDAŃSK - STAROGARD GD. - CZŁUCHÓW - WAŁCZ - SZCZECIN- HANNOVER - DORTMUND - DÜSSELDORF

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 823
PL: 0048 883 371 824

DE: 0049 177 745 3729
DE: 0049 163 332 5591

Wyjazdy z Polski codziennie Miasto Miejsce odjazdu/przyjazdu Przyjazdy do Polski
18:30 STAROGARD GD. Parking przy stacji EKOOPAŁ ul.Krasickiego-tymczasowo 05:45
19:15 CZERSK Parking, ul. Kościuszki 1A 05:10
19:40 CHOJNICE PKP, ul. Nad Dworcem 8 04:50
19:55 CZŁUCHÓW PKS, ul. Wojska Polskiego 5 04:30
20:45 JASTROWIE Zajazd Pod Orłem, ul. Kieniewicza 51 04:00
21:15 PIŁA PKP, Zygmunta I Starego 1 (przy galerii VIVO) 03:30
21:45 WAŁCZ PKS, ul. Kolejowa 27 03:00
22:45 RECZ Zajazd Inter Brzoz, ul. Pormenada 1 02:00
23:20 STARGARD SZCZ. PKS, ul. Szczecińska 9 01:30
23:59 SZCZECIN PKP ul.Kolumba 2, gł.wejście 01:00
00:20 Kołbaskowo / Pomellen granica / border 00:30
05:00 BRAUNSCHWEIG ZOB Pavillon, Berliner Platz 20:20
06:00 HANNOVER ZOB, Rundestras. 12 19:25
07:30 BIELEFELD Busbahnhof, Bielefeld-Brackwede, Eisenbahnstr. 42 17:30
08:40 HAMM Busbahnhof str. zachodnia Hbf przy Unionstr. 16:10
09:20 DORTMUND ZOB, Steinstrasse 54 15:20
09:55 BOCHUM Wittenerstr. Pod wiaduktem 14:30
10:20 ESSEN HBF/ Freiheit Fernreisebusbahnhof, Südseite 14:05
11:00 DUISBURG Mercatorstr. 74-94 (obok Intercity Hotel) 13:30
11:30 DUSSELDORF Przystanek autobusów dalekobieżnych przy Worringerstr. 140 13:00
Przyjazdy do Niemiec Wyjazdy do Polski codziennie

połączenie antenowe

możliwe przesiadki