Rozkład jazdy autobusów na trasie:

CZĘSTOCHOWA - WROCŁAW - ZIELONA GÓRA - HANNOVER - DORTMUND - DÜSSELDORF

Telefony do autobusów:

PL: 0048 883 371 829

DE: 0049 177 745 3729
DE: 0049 163 332 5591

Godziny odjazdu z Polski śr, pt, nd Miasto Miejsce odjazdu / przyjazdu Przyjazd do Polski
15:30 KATOWICE PKS, ul. Skargi 09:00
15:45 CHORZÓW stacja Mądeltrans, ul. H. Wieniawskiego, Chorzów-Batory 08:50
16:10 TARNOWSKIE GÓRY PKS, stan. 5 08:40
16:40 BYTOM Pl. Wolskiego 1, stan. przy dw. autob., obok PKP 08:25
16:00 CZĘSTOCHOWA PKS, Al. Wolności 08:50
16:45 LUBLINIEC PKS, Pl. Niepodległości 08:05
17:15 DOBRODZIEŃ przystanek autobusowy, ul. Solna 1 07:35
18:15 OPOLE parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois 06:45
20:00 WROCŁAW D.A, Galeria Wroclavia ul. Sucha 1, st. 7 05:30
21:40 LUBIN przyst. kom. miejskiej, M. Skłodowskiej-Curie/sk. z Kościuszki 04:00
22:00 POLKOWICE PKS, ul. Młyńska 1 03:45
22:40 NOWA SÓL PKS, ul. Towarowa 3 02:45
23:30 ZIELONA GÓRA PKS, ul. Ułańska 5 02:20
23:55 KROSNO ODRZAŃSKIE PKS, ul. Ariańska 2 02:05
00:30 ŚWIECKO granica / border 00:50
05:00 BRAUNSCHWEIG ZOB Pavillon, Berliner Platz 20:20
06:00 HANNOVER ZOB, Rundestras. 12 19:25
07:30 BIELEFELD Busbahnhof, Bielefeld-Brackwede, Eisenbahnstr. 42 17:30
08:40 HAMM Busbahnhof str. zachodnia Hbf przy Unionstr. 16:10
09:20 DORTMUND ZOB, Steinstrasse 54 15:20
09:55 BOCHUM Wittenerstr. Pod wiaduktem 14:30
10:20 ESSEN HBF/ Freiheit Fernreisebusbahnhof, Südseite 14:05
11:00 DUISBURG Mercatorstr. 74-94 (obok Intercity Hotel) 13:30
11:30 DUSSELDORF Przystanek autobusów dalekobieżnych przy Worringerstr. 140 13:00
Przyjazd do Niemiec Wyjazdy do Polski
wt, czw, sob

połączenie antenowe

możliwe przesiadki