jest jedną z pierwszych firm przewozowych w Polsce,
Aktualnie prowadzimy wynajmy autokarów na trasach krajowych i międzynarodowych.

Dysponujemy nowoczesnym taborem autokarowym z pełnym wyposażeniem tj. klimatyzacja, toaleta, mini-barek, DVD, w większości pojazdów jest również wi-fi i gniazdka elektryczne. Dbając o wizerunek firmy, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczne, komfortowe warunki podróży, o które dbają nasi życzliwi, doświadczeni kierowcy.

Prowadzimy sieć dynamicznie rozwijających się Biur Podróży EST w Gdańsku, Koszalinie, Hamburgu, Bremen i Bielefeldzie. Poprzez zróżnicowany system zniżek, znaczna część pasażerów podróżuje na podstawie biletów ulgowych i promocyjnych. Mamy w ofercie kilkudziesięciu przewoźników obsługujących całą Europę.
Nasi pracownicy mają indywidualne podejście do każdego pasażera. Twoja podróż jest dla nas ważna.

Biuro podróży EST oferuje ubezpieczenia na cały świat. Powodów, dla których warto posiadać ubezpieczenie jest wiele. Jednym z nich jest to , że polisa zapewni nam bezpieczne, spokojne, beztroskie wakacje, a w razie sytuacji kryzysowych otrzymamy niezbędną pomoc. Oferujemy Państwu ubezpieczenia ALLIANZ - na cały świat oraz Polskę oraz SIGNAL IDUNA - ubezpieczenie do biletu SINDBAD .

Nasze połączenia gdzie jeździmy